bagażniki max box

W jaki sposób wybrać perfekcyjny box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno przeminął to tak w zasadzie każda pora jest dobra na to ażeby zażyć odrobinę wypoczynku i zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wycieczkę z rodziną czasem zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku należałoby jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się pytanie, czym wypada się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy zakupić, aby nasycać się spokojną i wygodną jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

boxy dachowe

Właściwy dobór samochodowego kufra

By box samochodowy był udanym kupnem, jakiego nie będziemy żałować należy wziąć pod szczególną uwagę parę ważnych aspektów z nim związanych.

•    Dostosowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie trzeba stwierdzić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z każdym typem samochodu w związku z tym w pierwszej kolejności wypada się dowiedzieć czy te szczegóły będą ze sobą współbrzmieć. Odpowiednim rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz pewnie najważniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a ponadto warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli gra toczy się o wagę kufra, przed kupnem warto dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Kolejny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za które wypada dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego rodzaju dodatkach to kupmy taniej, lecz postawmy na solidną firmę.